Używane meble biurowe – kup bezpośrednio

Jak kupić

Działając jako pośrednik na rynku używanych mebli biurowych oferujemy możliwość zakupu mebli bezpośrednio z powierzchni biurowych innych firm.

Poniżej znajdziesz informacje dotyzcące procesowania kupna mebli bezpośrednio od naszych klientów:

Wybierz interesujące Cię meble i skontaktuj się z nami. Jeżeli interesuje Cię zakup większej ilości mocno zalecamy umówienie się na obejrzenie mebli bezpośrednio u Sprzedającego. Działając jako pośrednik weryfikujemy stan ogólny, parametry techniczne i wizualne mebli i wyposażenia biurowego, jednak to Sprzedający odpowiada za stan wydanych elementów. Decydując się na zakup mebli w oferowanej przez nas formie pośrednictwa musisz o tym pamiętać.

Osobiście weryfikujemy i dokonujemy oględzin mebli oferowanych w opcji pośrednictwa. Dostępna dokumentacja fotograficzna jest wykonana przez Nas i przedstawia zwykle reprezentatywny egzemplarz danego typu mebla. Oferowane meble są używane – i posiadają normalne ślady użytkowania.

Meble oferowane w opcji pośrednictwa znajdują się na powierzchniach biurowych na terenie całego kraju i są dostepne do oględzin oraz odbioru w określonych przez Sprzedającego terminach. Daty dostępności mebli wskazane są w opisie każdego produktu.

Jeżeli zdecydujesz się zakupić wybrane meble od jednego z naszych kontrahentów transakcja finansowa realizowana jest pomiędzy Tobą a Sprzedającym. Pośredniczymy w ewentualnych negocjacjach.

Po zakupie mebli odbierzesz meble we własnym zakresie z powierzchni biurowej Sprzedającego. Możesz również skorzystać z oferowanej przez nas usługi relokacji mebli – jest ona dodatkowo płatna.

Ze względu na procesowanie transakcji mininalna kwota zakupu to 3000 pln netto.